Повернутися до звичайного режиму
/Files/images/kolektiv/suhomlinsky.jpg « Досвід уявляється мені садом квітучих троянд. Ось нам треба пересадити цей квітучий кущ із саду на своє поле. Що для цього треба зробити? Насамперед вивчити грунт свого поля, додати те, чого в ньому не вистачає. Підготувати цей грунт, потім пересаджувати. Але як? Разом з грунтом,не оголюючи коренів».

В.О.Сухомлинський

Методичні рекомендації "Вивчення, узагальнення, поширення передового педагогічного досвіду", за редакцією І.В. Удовиченко, кандидат педагогічних наук, проректор Сумського ОІППО.

Презентація "Передовий педагогічний досвід"

ПЕРЕДОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД ПЕДАГОГІВ
ШОСТКИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

/Files/images/kolektiv/IMG_1991-Пата О.І.-вчит. інформатики.jpg ПАТА О.І. «РОБОТА НАД РОЗВИТКОМ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТА ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНФОРМАТИКИ»