ПІДСУМКОВЕ ОЦІНЮВАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Повідомляємо вам, що відповідно до ЛИСТА Міністерства освіти і науки №1/9-213 від 16.04.2020 року «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року» оцінювання навчальних досягнень учнів буде здійснено до 26 травня 2020 року.

Річне оцінювання буде виставлятися з урахуванням результатів оцінювання за І та ІІ семестри навчального року (оцінювання до початку карантину + оцінювання під час дистанційного навчання).

Для успішного проведення всіх видів оцінювання учнів за ІІ семестр 04-08 травня 2020 року будуть проведені консультації з навчальних предметів за відповідним ГРАФІКОМ, який розміщено на сайті Шосткинської гімназії.

Упродовж 12-26 травня 2020 року будуть проведені всі види оцінювання учнів за ІІ семестр.

Шановні батьки, сподіваємося на вашу підтримку.