Шановні учні, батьки! Ознайомтесь із результатами вибору підручників для учнів 6, 11-х класів 2019/2020 навчального року.

ПРОТОКОЛ № 3

від_18 березня 2019 року

засідання педагогічної ради комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»

Усього педагогічних працівників: 38

Присутні на засіданні педагогічної ради: 34

Відсутні: Буцик О.В., Потапенко Т.В. (відпустка по догляду за дитиною), Зубко В.А., Шулежко В.М. (перебувають на лікарняному)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про вибір підручників для учнів 6-х класів 2019/2020 навчального року, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019 році.

2.Про вибір підручників для учнів 11-х класів 2019/2020 навчального року, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019 році.

1.СЛУХАЛИ:

1.1.Заступника директора з навчально-виховної роботи Салєй Т.В., яка повідомила про те, що відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 січня 2018 року №14 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 січня 2018 року за № 119/31571, наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року № 1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для б та 11 класів закладів загальної середньої освіти» та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету, у відповідності з інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти, з 12 по 18 березня 2019 року вчителі Шосткинської гімназії здійснили безпосередній вибір проектів підручників для учнів 6-х класів, які будуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2019 році. Салєй Т.В. запропонувала вислухати думку керівників методичних об’єднань та кафедр щодо вибору підручників для учнів 6-х класів 2019/2020 навчального року, а саме:

Кафедри вчителів суспільних дисциплін Зубка В.П., який повідомив про те, що вчителі рекомендують вибрати підручник авторів Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В. «Всесвітня історія. Історія України» (інтегрований курс) 6 клас;

В.о.керівника методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін Новикової Н.А., яка повідомила про те, що вчителі рекомендують вибрати підручник авторів Морзе Н.В., Вембер В.П., Барна О.В., «Інформатика», 6 клас.

5.УХВАЛИЛИ:

5.1Для організації навчально-виховного процесу учнів 6-х класів у 2019/2020 навчальному році вибрати підручники авторів:

Щупак І.Я., Піскарьової І.О., Бурлака О.В. «Всесвітня історія. Історія України» (інтегрований курс) 6 клас;

Морзе Н.В., Вембер В.П., Барна О.В., Кузьмінська О.Г. «Інформатика», 6клас.

2.СЛУХАЛИ:

2.1.Заступника директора з навчально-виховної роботи Салєй Т.В., яка повідомила про те, що відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 січня 2018 року № 14 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 січня 2018 року за № 119/31571, наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року № 1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для б та 11 класів закладів загальної середньої освіти» та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету, у відповідності з інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти, з 12 по 18 березня 2019 року вчителі Шосткинської гімназії здійснили безпосередній вибір проектів підручників для учнів 11-х класів, які будуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2019 році. Салєй Т.В. запропонувала вислухати думку керівників методичних об’єднань та кафедр щодо вибору підручників для учнів 11-х класів 2019/2020 навчального року, а саме:

Кафедри вчителів рідної словесності Безкровної К.О., яка повідомила про те, що вчителі рекомендують вибрати підручник автора Глазової О.П. «Українська мова» (рівень стандарту), 11 клас, авторів Слоньовська О.В., Мафтин Н.В., Вівчарик Н.М. «Українська література», (рівень стандарту), 11 клас, авторів Ісаєва О.О., Клименко Ж.В., Мельник А.О. «Зарубіжна література», (рівень стандарту), 11 клас;

Кафедри вчителів суспільних дисциплін Зубка В.П., який повідомив про те, що вчителі рекомендують вибрати підручник авторів Власова В.С., Кульчицького С.В. «Історія України», (рівень стандарту), 11 клас, автора Полянського П.Б. «Всесвітня історія», (рівень стандарту), 11 клас;

Кафедри вчителів англійської мови Храмову Т.М., яка повідомила про те, що вчителі рекомендують вибрати підручник автора Морської Л.І. «Англійська мова» (11 рік навчання, профільний рівень), 11 клас та авторів Кучма М.О., Задорожна І.П. «Англійська мова», (7-й рік навчання, рівень стандарту), 11 клас;

Кафедри вчителів німецької мови Ковальова В.О., який повідомив про те, що вчителі рекомендують вибрати підручник авторів Савчук І.Г. «Німецька мова», (11 рік навчання рівень стандарту), 11 клас, та авторів Сотнікової С.І., Гоголєвої Г.В. «Німецька мова, (7 рік навчання, рівень стандарту) 11 клас;

В.о. керівника методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін Новикову Н.А., яка повідомила про те, що вчителі рекомендують вибрати підручник авторів Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С. «Алгебра і початки аналізу», профільний рівень, 11 клас), авторів Єршова А.П., Голобородько В.В., Крижановський О.Ф., Єршов С.В. «Геометрія», профільний рівень, 11 клас; автора Соболь В.І. «Біологія і екологія», рівень стандарту, 11 клас; авторів Гільберг Е.Г., Савчук І.Г., Совенко В.В. «Географія», рівень стандарту, 11 клас»; авторів Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О. «Фізика», рівень стандарту, 11 клас; автора Пришляк М.П. «Астрономія», рівень стандарту, 11 клас, автора Ярошенко О.Г. «Хімія», рівень стандарту, 11 клас;

Методичного об’єднання вчителів загальнотехнічних дисциплін та фізичного вховання Федорова Ю.В., який повідомив про те, що вчителі вибрали підручник авторів Гудима А.А., Гарасимів І.М., Пашко К.О., Фука М.М., Щирба Ю.П. «Захист Вітчизни», рівень стандарту, 11 клас; авторів Гудима А.А., Пашко К.О., Гарасимів І.М., Фука М.М. «Захист Вітчизни», «Основи медичних знань», рівень стандарту, 11 клас.

6.УХВАЛИЛИ:

1.Для організації навчально-виховного процесу учнів 11-х класів у 2019/2020 навчальному році вибрати підручники авторів:

Глазової О.П. «Українська мова» (рівень стандарту), 11 клас;

Слоньовська О.В., Мафтин Н.В., Вівчарик Н.М. «Українська література», рівень стандарту, 11 клас;

Ісаєва О.О., Клименко Ж.В., Мельник А.О. «Зарубіжна література», рівень стандарту, 11 клас»;

Власова В.С., Кульчицького С.В. «Історія України», рівень стандарту, 11 клас»; Полянського П.Б. «Всесвітня історія», рівень стандарту, 11 клас;

Морської Л.І. «Англійська мова» (11 рік навчання, профільний рівень), 11 клас; Кучма М.О., Задорожна І.П. «Англійська мова», 7-й рік навчання, рівень стандарту, 11 клас;

Савчук І.Г. «Німецька мова», рівень стандарту, 11 рік навчання, 11 клас;

Сотнікової С.І., Гоголєвої Г.В. «Німецька мова», 7 рік навчання, 11 клас, рівень стандарту;

Мерзляк А.Г., Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С. «Алгебра і початки аналізу», профільний рівень, 11 клас);

Єршова А.П., Голобородько В.В., Крижановський О.Ф., Єршов С.В. «Геометрія», профільний рівень, 11 клас;

Соболь В.І. «Біологія і екологія», рівень стандарту, 11 клас);

Гільберг Е.Г., Савчук І.Г., Совенко В.В. «Географія», рівень стандарту, 11 клас»;

Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О. «Фізика», рівень стандарту, 11 клас;

Пришляк М.П. «Астрономія», рівень стандарту, 11 клас;

Ярошенко О.Г. «Хімія», рівень стандарту, 11 клас;

Гудима А.А., Гарасимів І.М., Пашко К.О., Фука М.М., Щирба Ю.П. «Захист Вітчизни», рівень стандарту, 11 клас;

Гудима А.А., Пашко К.О., Гарасимів І.М., Фука М.М. «Захист Вітчизни», «Основи медичних знань», рівень стандарту, 11 клас.

Голова педагогічної ради Т.В. Салєй

Секретар педагогічної ради С.В. Ковтун

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 419

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.