Знову наші гімназисти з Німецьким мовним дипломом рівнів В2 і С1

Гімназисти 11-А і 11-Б класів, які складали Німецький мовний диплом

За вікнами бурхливе сьогодення і відлік жахливих годин окупації, але ми сподіваємося, що перемога буде незабаром, адже правда за нами, українцями. Цими днями ми молимося за наші Збройні сили та бійців тероборони, пишаємося їх героїзмом, вправністю і сміливістю.

На початку березня 2022 року дружня родина Шосткинської гімназії отримала втішну звістку: 11 учнів 11-х класів отримали Німeцький мовний диплом (Deutsche Sprachdiplom der Kulturministerkonferenz – Zweite Stufe (DSD II) рівнів В2 і С1, що надасть нашим гімназистам можливість вступати до вузів Німеччини.

Ми щиро вітаємо 6 учнів (Євгена Кановця, Олександра Кострубу, Вікторію Малишок, Артема Московка, Анну Ходькову та Анастасію Ямко), які здобули диплом рівня В2, і 5 учнів (Павла Бензика, Поліну Гоголь, Катерину Марусик, Ніну Помазан та Софію Самсоненко) із здобуттям диплому рівня С1.

Ми щиросердно дякуємо і пишаємося нашими майстринями – вчительками німецької мови Наталією Василівною Кановець і Ольгою Леонідівною Синявською, які завдяки своєму високому професіоналізму і відданості своїй вчительскій справі надали гімназистам можливість показати такі чудові результати.

Нехай такі перемоги наблизять Велику Перемогу!

/Files/images/N Kanovets.jpgНаталія Василівна Кановець

/Files/images/Синявська О Л.jpgОльга Леонідівна Синявська