Вітання стипендіатам голови Сумської обласної державної адміністрації

Помазан Ніна, учениця 9-Б класу, у 2018/2019 навчальному році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (3 місце); призером ІІІ (обласного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (3 місце); має грамоту за зайняте 3 місце в обласному творчому конкурсі «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!» у номінації «Есе». Є вихованкою «Зразкового художнього колективу» театр «Дзеркало» та студії образотворчого мистецтва «Мальви» Шосткинського міського центру естетичного виховання. Стала переможцем Першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірки Львова» номінація «Розмовний жанр» 2 місце; ІV конкурсі дитячих творчих робіт, приуроченого до Дня заснування ТОВ «ФАРМХІМ» (1 місце). Отримала диплом від Радника Посольства Томаса Сікорскіса за участь у проекті Програми розвитку співпраці та підтримки демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки (наметовий табір відпочинку ЦЕВ «Юність», м.Шостка). Має щорічні перемоги міських конкурсів творчих робіт.

wym-1581938886207