День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні учні 8-В класу Шосткинської гімназії (класний керівник Олена Противень) зібралися на відкритій виховній годині до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, щоб низько схилити голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час 21 століття! Своїми спогадами тих днів з гімназистами поділилися активні учасники Революції Гідності... Учні були вражені від героїзму, патріотизму та громадської свідомості учасників. Учасниками заходу були Михайло Скорик, який очолює Міжнародне товариство прав людини в місті Шостка та політичну партію " Громадський рух України" в місті Шостка, та Віктор Громило, громадський діяч, член партії ГРУ, учасник майдану.