Інформація про результати реєстрації для участі у ЗНО 2021 року

Станом на 19 лютого 2021 року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 46 випускників старшої школи закладу «Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області"».

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого

Міністерством освіти і науки затверджений Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідний наказ підписаний т.в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Згідно з документом, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Адміністрації закладів освіти матимуть можливість зареєструвати учнів, слухачів та студентів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року учасники тестування отримають запрошення-перепустки, у яких буде зазначено час і місце проведення зовнішнього оцінювання.

Графік основної сесії ЗНО-2021

· хімія — 21 травні;

· іспанська, німецька, французька мови — 24 травня;

· англійська мова — 25 травня;

· математика — 28 травня;

· українська мова, українська мова і література — 1 червня;

· історія України — 4 червня;

· фізика — 7 червня;

· біологія — 10 червня;

· географія — 15 червня.

Результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде оголошено не пізніше 30 червня.

Також до 30 червня заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів та студентів.

Проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться у період з 29 червня до 16 липня 2021 року.

ЗНО і ДПА у 2021 році: основні новації

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли про основні новації проведеннязовнішнього незалежного оцінювання, що очікують на учасників тестування в2021 році.

Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів з наступного переліку:

· українська мова;

· українська мова і література;

· історія України;

· біологія;

· географія;

· фізика;

· хімія;

· англійська мова;

· іспанська мова;

· німецька мова;

· французька мова.

Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО з 4 навчальних предметів:

· українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання);

· математика (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);

· історія України (субтест «Період ХХ – початок ХХІ століття) або одна з іноземних мов (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);

· один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови).

Учням, які виберуть для проходження ДПА математику, оцінку за ДПА (за шкалою -1-12 балів) буде визначено залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали. Для тих, хто вивчав математику на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання рівня стандарт та профільного рівня.

Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарт, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

У переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлено:

· українську мову;

· українську мову і літературу.

Випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть змогу самостійно вибирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: сертифікаційну роботу з української мови чи сертифікаційну роботу з української мови та літератури.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освітидля учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

• українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика;
  • історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

• для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

ЗНО 2021 року - сайт Українського центру оцінювання якості освіти

Календарний план підготовки до ЗНО 2021 року wym-1602843587224