До 210-річчя з дня народження видатного українського поета, художника, громадського діяча Тараса Шевченка директорка #Шосткинської_гімназії Юлія Мороз оголошує конкурс на кращий портрета Кобзаря, виконаного в різних стилях та образах.
Учні Шосткинській гімназії (Лимар Олександр (8-Б), Гоголь Поліна та Фурсова Анна (9-Б)) узяли участь у конкурсі соціальної реклами в рамках проекту «Шостка – комфортне та процвітаюче місто».
за зайняте І місце в екологічному проекті для лідерів учнівського самоврядування 7-11 класів – «ЕКОШКОЛА»
Особлива подяка висловлюється заступнику директору з виховної роботи Василенко Т. Г.!
ВІТАЄМО! Висловлюємо подяку команді Шосткинської гімназії за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі інсценованої патріотичної пісні «З Україною в серці»
Проект «Екошкола. Фільтри для питної води»
Коли результат перевершує сподівання – це зворушує й приємно дивує… Саме такий несподівано феєричний результат отримала дружня родина Шосткинської гімназії, коли завершилось художнє оформлення зони чистої води в приміщенні навчального закладу. Морська стихія ніби «ожила», й щодня приносить користь та дарує радість усім учасникам навчально-виховного процесу, а також частим гостям гімназії, як от вам сьогодні. Але цьому прекрасному фіналу передував нелегкий старт та непростий подальший розвиток. З метою використання інноваційних ідей для організації роботи з обдарованою молоддю з екологічного виховання, залучення учнів до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення, зокрема екологічних питань гімназії 01-03 березня 2018 року учні 9-Б класу Шосткинської гімназії стали учасниками екологічного інформаційно-просвітницького проекту в м. Шостці «ЕКОШКОЛА» «Let’s do it, Ukraine» – громадської організації Всеукраїнського молодіжного руху) спільно з ПАТ ( публічне акціонерне товариство) «Фармак» у такому складі: Печко Дарія, Бабатіна Ярослава, Шерстюк Дар’я, Мирошникова Анна, Шеверюк Ростислав, Рожков Артем, Бур Максим під керівництвом заступника з виховної роботи Василенко Т.Г.
Метою проекту було створення сучасної системи подачі та фільтрації питної води, що допоможе прискорити процеси очищення та покращення якості води, яку вживають учасники навчально-виховного процесу. Слоган нашого проекту - «Чиста вода – запорука здоров’я!». Саме тому головним об’єктом для нас стали непрацюючі старі питні фонтанчики, які знаходились на першому поверсі гімназії. Так зусиллями небайдужих батьків гімназистів та команди екошколи «Гімназійний патруль» були заощаджені кошти на оплаті послуг фахівців при виконанні багатьох видів робіт, що дозволило «вкластися» у ціновий кошторис даного проекту. Вкотре висловлюємо найщиріші слова вдячності всім небайдужим обдарованим, інноваційно підкованим дітям та їхнім батькам Шосткинської гімназії, бо завдяки вам усі гімназисти мають зону чистої води, мають змогу пити очищену воду, милуватися «морською стихією», набиратися сил та здоров’я задля гарних результатів навчальних досягнень.
Міжнарожний конкурс "Година Коду" (компанія Microsoft)
Вітаємо учнів 6-Б класу Кошарного Івана та Данько Іллю, які першими отримали дипломи!
![]() | ![]() |
ГОТУЄМОСЬ до І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Збірка кращих літературних творів школярів Сумщини "Роде наш красний!"
До збірки "Роде наш красний" увійшли твори Диль Світлани, учениці 6-Б класу.
ЗБІРКА "МАЙДАН"
Коментарi